Sodyba „Liežio oazė“

Netoli Vilniaus, Molėtų rajone, prie pat Liežio stovi toks pasakų namelis, taip jį vietiniai vadina.

Mes jį vadinam – Liežio oaze .

Šioj vietoj būna žmonės medituoja, meldžiasi, su gamta kalbasi.

Būna susiburia, puotauja, juokiasi.

Čia kuriamos pasakos arba tos pasakos pildosi. Skeptikai įtiki stebuklais. Žmonės kalba, kad gyvenimo tiesas čia atranda, sveikatą pasitaiso, širdgėlas pameta, sielą išlepina.

Kad lepinti ir kūną – yra čia pirtis. Yra ir prūdas, žmonės sakė, kad ir auksinės žuvys jame. Galima žvejoti, nuo liepto į vandenį skraidyti.

Namą supa miškai ir laukai. Galima leistis į žygį arba į miško gėrybių paieškas. Iš esmės, vieninteliai kaimynai su kuriais gali tekti pasimatyti – tai miško gyventojai. Bet vienas senis porino, kad ir laumę yra tekę čia išvysti. Tačiau, ši nebuvo įkyri, ramybės nesudrumstė.

Kitas sakė, kad būna – eglės tyliai uždainuoja. Arba skaito poeziją. Bet net jos, tos oazės tylos nesugriauna.

Jūsų poilsiui pirties namelyje yra: Šaldytuvas, kaitlentė, mikrobangų krosnelė, virdulys; Indai ir įrankiai(maisto ruošimui); Dujinis lauko šildytuvas; Patalynė; Internetas(WI-FI); Muzikos centras, šviesos aparatūra; Televizorius; Pirtis, tvenkinys, terasa; WC/Dušas; Šašlykinė (grotelės); Kazano krostelė, kazano keptuvė, kazano puodas; Žvejybos reikmenys; Automobilių stovėjimo aikštelė; Gultai; Geriamas vanduo (iš gręžinio).

Vietų skaičius – 12

Papildoma informacija

Galerija

Žemėlapis