Nors automobilių sportas yra suvokiamas kaip techninė sporto šaka, tačiau labiausiai rezultatas priklauso nuo to, kas tą techniką valdo. Žmogiškasis faktorius yra itin svarbus ralio varžybose, nes tik nuo vairuotojo bei šturmano tinkamai atliekamų veiksmų automobilis greičio ruožais lėks itin greitai ir tiksliai. Turbūt mažai kas įsivaizduoja kokį svarbų vaidmenį atlieka ekipažo sveikata. Varžybose sportininkų kūnus veikia didžiulė temperatūra, išcentrinės “G” jėgos, vibracija, kelio nelygumų sukeliami smūgiai. Šiomis sąlygomis kūnas maksimaliai įsitempęs, o širdies ritmas prilygsta automobilio variklio sūkiams. Nepaisant to dar būtina klausyti ką diktuoja šturmanas ir tą informaciją perteikti vairavimu lekiant 150 km/h mišku, kur nėra nė menkiausios vietos klaidai. Tam, kad veikti maksimaliai efektyviai tokioje terpėje, sportininko kūnas privalo veikti tobulai.  

Profesionalus kalnų riedlininkas – Šarūnas Rasalas


Visą šią automobilių sporto bei sveikatos sinergiją suprantantys „Samsonas Rally Utena“ organizatoriai pasirūpins, kad varžybų prizininkai gautų tokius prizus, kurie suteiktų jiems apčiuopiamos naudos sveikatos srityje. Kuo geresnė dalyvių sveikata bei fizinis pasiruošimas – tuo geresni rezultatai trasoje, didesnė konkurencija leidžianti dar labiau tobulėti bei kylantis Lietuvos automobilių sporto lygis. Šią misiją įgyvendinti padės prie „Samsonas Rally Utena“ 2023 prisijungęs partneris iš Skandinavijos – „ZinZino“, kuris savo aukščiausios kokybės produkcija gerina gyvenimus tiek paprastiems žmonėms, tiek itin aktyviai sportuojantiems. „Zinzino“ ambasadoriais Lietuvoje yra tapę krepšinio „BC Žalgiris“, kikboksininkas Sergej Maslobojev, lenktynininkė Aistė Perminaitė, o Pasaulyje su „Zinzino“ pagalba rezultatus gerina įvairiausių sporto šakų atletai bei komandos. 

Vandens motociklų lenktynininkė ir 2018 m. pasaulio čempionė iš Latvijos, Krista Uzare


“Idėja prisidėti prie automobilių sporto Lietuvoje kilo tiesiog bendraujant su pačia Samsonų šeima. Bendraujant apie patį produktą ir jo teikiamas naudas, juos pačius sudomino „Zinzino“ konceptas bei jų produktų kokybė. Viskas po to išsirutuliojo taip, kad jie panoro tapti „Zinzino“ ambasadoriais, t.y. atstovauti patį produktą bei bendradarbiauti su mumis. Einant ambasadorystės keliu, Martynas prakalbo apie ralį bei kitus jo komandos organizuojamus renginius, tad natūraliai kilo idėja, kad mes galėtume prisidėti prie renginių kaip partneriai.„Zinzino“  turi daug ambasadorių sportininkų iš viso pasaulio, kurie šviečia bei dalinasi informacija apie „Zinzino“ produktų naudą ne tik eiliniams žmonėms, bet ypatingai sportininkams. Šis bendradarbiavimas yra abipusiškai naudingas.” – teigė „Zinzino“ atstovė Sigita Pedišienė

Pasaulio BMX čempionė ir sunkumų kilnotoja iš Australijos, Des’ree BarnesVaržybų prizininkai bus apdovanoti Skandinavų įmonės „Zinzino“ įsteigtais sveikatai naudingais prizais:


·         I vietos laimėtojai gaus Zinzino omega riebiųjų rugščių balanso kraujo tyrimus.Zinzino „BalanceTest“ tyrimui atlikti kraujas iš piršto yra paimamas lengvai ir savarankiškai. Tyrimas analizuojamas nepriklausomoje laboratorijoje Osle Vitas AS. Iš kraujyje esančių eritrocitų išmatuojama 11-os riebalų rūgščių kiekiai, įskaitant sočiąsias, mononesočiąsias (omega-9) ir polinesočiąsias (omega-6 ir omega-3) riebalų rūgštis. Remianstis šiais rodikliais galime įvertinti asmens smegenų veiklos efektyvumą, organizmo apsaugos lygį, gebėjimą įsisavinti maistines medžiagas. ·        

II vietos laimėtojai gaus Zinzino Balanceoil Omega-3 maisto papildų.„BalanceOil+“ yra Zinzino populiariausias papildas, visiškai natūralus omega riebiųjų rūgščių šaltinis su polifenoliais. Dėl unikalios moksliniais tyrimais parinktos sudėties šis aukščiausios klasės inovatyvus aliejų mišinys, sudarytas iš laisvėje sužvejotų smulkių žuvų ir aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus, pasižymi dideliu polifenolių kiekiu, veiksmingai įsisavinamas ir apsaugo lipidus kraujyje. Jis saugiai padidina ir palaiko optimalų Omega-3 lygį ir  cholesterolio kiekį organizme, stiprina širdį bei smegenų veiklą . ·        

III vietos laimėtojai gaus Zinzino Viva + maisto papildą nervų sistemos funkcijai palaikyti„Viva+“ yra visiškai natūralus maisto papildas, kurio paskirtis – mažinti stresą, gerinti nuotaiką ir stiprinti geros savijautos pojūčius. Jis palaiko sveiką nervų sistemos ir smegenų veiklą, padeda sumažinti nuovargį ir mieguistumą.

„Zinzino“ pirmauja papildų rinkoje kaip kraujo tyrimais grįstos mitybos pradininkai. Kiekvieno žmogaus poreikiai pamatuojami, paskaičiuojami ir sekami – visai kaip lenktynininkų pasirodymai varžybose.

Jernejus Simončičius, profesionalus sim lenktynininkas iš Slovėnijos.

Daugiau apie Zinzino galite sužinoti štai čia 🔽


Ralio pasus į „Samsonas Rally Utena 2023“ galite įsigyti čia 🔽Renginio partneriai: