Spalio 22 dieną, Vyžuonos parke Utenoje vyks antrosios  „Samsonas Racefit Challenge“ varžybos, kuriose 5 kilometrų su kliūtimis trasoje iššūkį lenktynininkams galės mesti jų šturmanai, automobilių sporto fanai, damos, jaunimas bei veteranai. Šios rudeninės sporto šventės iššūkį priėmė ir Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentas – Egidijus Janavičius.

„Samsonas Racefit Challenge“ yra neįprastas ir adrenalino kupinas iššūkis. Tai ne tik sportinės varžybos, bet išbandymas skirtas tiems, kurie nori pranokti save, įveikti kliūtis bei itin aktyviai praleisti laiką sportuojant. Įveikiant šį iššūkį dalyvių lauks 26 įvairios kliūtys – tinklas, sienutės, žiedai, padangos, laiptai bei kiti kliūčių ruožo elementai. Tai yra puiki galimybė išbandyti save ekstremaliomis sąlygomis, o į šį nuotykį jau užsiregistravo beveik 50 dalyvių. Vienas iš jų – Egidijus Janavičius, kuris vadovauja Lietuvos automobilių sporto federacijai. Paklaustas apie tokias iniciatyvas, kurios skatina lenktynininkus palaikyti gerą fizinę formą, LASF prezidentas jas vertina itin teigiamai:

Tokias iniciatyvas vertinu vienareikšmiškai pozityviai bei labai sveikinu. Fizinė forma, nežiūrint į tai, kad automobilių sporte varžomasi sėdint sportiniame automobilyje yra labai reikšminga. Tai ne kartą yra įrodyta įvairiais tyrimais. Aš prisimenu, kad prieš keletą metų buvo daromi mokymai, kurių metu buvo tiesiogiai įrodyta, kad fizinis pasirengimas yra labai svarbus, nes jei jis nepakankamas – kritinėje situacijoje tai daro įtaką į tam tikrus veiksmus kur reikalinga koncentracija.

Egidijus Janavičius

„Samsonas Racefit Challenge“ varžybose išvysime įvairių automobilių sporto kartų atstovų, su kuriais bus puiki susitikti ir pasivaržyti:

Nedalyvavau pirmose „Samsonas Racefit Challenge“ varžybose, nes tikrai nesijaučiu esantis geroje fizinėje formoje, bet pasižiūrėjus filmuotą medžiagą iš pirmojo renginio supratau, kad kirba noras sudalyvauti bei pabūti su senais pažystamais kolegomis

Egidijus Janavičius

Kalbant apie fizinį pasiruošimą bei tikslus, prezidentas buvo savikritiškas:

Fizinė forma, kaip bebūtų gaila – nėra pakankama. Žinoma prisimenant jaunystę, tikrai nebuvo problemų ir 10 kilometrų nubėgti vos ne kasdien, bet šiai dienai situacija kitokia. Visgi dabar jau esu keletą kartų nubėgęs krosą, tai tikiuosi, kad kažkokiu būdų įveiksiu tuos 5 kilometrus. Kalbant apie tikslus – šioje vietoje esu pakankamai savikritiškas ir neketinu kažko aplenkti. Duok Dieve tuos 5 kilometrus įveikčiau ir širdis neiškristų. Kažkokių ambicijų šį kartą nėra, tiesiog noriu sudalyvauti.

Egidijus Janavičius

Galutinis varžybų rungčių sąrašas bei aprašymas bus paskelbtas ateinantį pirmadienį. Renginio balsu bei nuotaikos operatoriais bus Laurynas Matonis su RallyFreaks, o media pulsą palaikys Ralio savaitė.

Taip pat renginyje galėsite sutikti „Aš Ralistas” projekto komandą kartu su Nordis, o prie šių varžybų įgyvendinimo itin prisideda Zinzino, Utenos rajono savivaldybė bei Utenos daugiafunkcis sporto centras.

Dokumentus ir registracijos formas rasite oficialioje varžybų lentoje:https://samsonasrally.com/racefit

Visi kviečiami į neįprastą ir adrenalino kupiną iššūkį, kuris vyks jau spalio 22 dieną Vyžuonos parke, Utenoje. Tai puiki progą pasivaržyti su lenktynininkais 5 kilometrų bėgimo ruože su kliūtimis. Tai ne tik sportinės varžybos – tai yra iššūkis skirtas tiems, kurie nori pranokti save, įveikti kliūtis bei itin aktyviai praleisti laiką sportuojant.