Pirmadienio vakarą buvo paskelbta „Samsonas Rally Utena“ starto tvarka. Joje paeiliui surikiuoti visi 110 ekipažų, rugsėjo 30-ą – spalio 1-ą dieną startuosiantys paskutiniame Lietuvos automobilių ralio čempionato etape.

Pirmasis starto numeris suteiktas Dominyko Butvilo ir Renato Vaitkevičiaus ekipažui. Šis duetas yra laimėjęs visus penkis šiemet jau vykusius Lietuvos ralio čempionato etapus ir dar iki „Samsonas Rally Utena“ varžybų užsitikrino šalies čempionų vardą. Antruoju numeriu bus pažymėtas Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano „Škoda Fabia R5“ bolidas. Trečiasis starto numeris suteiktas Vlado Jurkevičiaus ir Aisvydo Paliukėno tandemui.

Ketvirtasis numeris puikuosis ant Martyno Samsono pagaminto „Škoda Fabia N5+“ automobilio, tačiau jį vairuos ne šių varžybų vardo partneris, o svečias iš Suomijos. Prie šio bolido vairo sės jaunasis Suomijos ralio talentas Sami Pajari. Stenogramą jam skaitys jo tautietė Janni Hussi.

Penktuoju startiniu numeriu lenktynes pradės R5 „Škoda“ dar Elektrėnuose išbandęs ir dar sykį šį automobilį pilotuosiantis Justas Tamašauskas su šturmanu Dovydu Ketvirčiu. Šeštasis numeris puoš Giedriaus Firanto ir Mato Valiulio automobilio dureles. Jie Utenoje startuos ne „Mitsubishi Lancer EVO“, bet „Ford Fiesta“ automobiliu. Apie šio ekipažo rokiruotes dėl technikos „Samsonas Rally Utena“ organizatoriai papasakos jau trečiadienį.

Septintasis lenktynes pradės daugkartinis Lietuvos, Latvijos ir Estijos ralio čempionas Janis Vorobjovs. Jam talkins šturmanas Guntars Zicans. Aštuntuoju numeriu Utenoje lenktynes pradės Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko tandemas. Ir nors tai lietuviškas ekipažas, prie jų pavardžių puikuojasi Ukrainos vėliava, mat abu ekipažo nariai turi Ukrainos automobilių sporto federacijos licencijas.

Devintasis starto numeris suteiktas estams – Timmu Korge ir Erki Pints duetui su „Mitsubishi Lancer EVO X“, o dešimtuką užbaigia Mariaus Vėgėlės ir Prano Švedo duetas. Su visa „Samsonas Rally Utena“ dalyvių starto tvarka galite susipažinti paspaudę čia.

Šiose varžybose dalyvių lauks 15 greičio ruožų, kurių bendras ilgis sieks beveik 125 kilometrus. Kartu su pervažiavimais dalyviams reikės įveikti 356 km atstumą. Ralio sprinto čempionato dalyvių lauks per pus trumpesnė distancija.Pirmąją ralio dieną numatyti šeši greičio ruožai. Pirmieji keturi bus žvyriniai, o likusieji du – naktiniai, kurių metu dalyviai skries Utenos miesto gatvėmis. Kitą dieną ekipažų lauks dar devyni greičio ruožai. Daugiau informacijos apie rugsėjo 30-ą – spalio 1-ą dienomis įvyksiančias varžybas galima rasti www.samsonasrally.com bei organizatorių puslapyje „Facebook“