„Stirnamis”

Sodybą „Stirnamis“ sudaro trys namai, dvi pirtys, sporto aikštynas bei vandens telkiniai. Sporto aikštynas su terasa ir pirtimi gali būti nuomojami ir be nakvynės. Aktyvaus poilsio mėgėjai, gyvenantys sodyboje gali naudotis sporto aikštynu arba mėgautis vandens pramogomis: maudyti, irstytis irklentėmis, pripučiamomis baidarėmis ar valtimi.

Sodyboje teikiamos užsakomojo maitinimo paslaugas.

www.virtuvesfeja.lt

Rąstinis namas

Pirmas – rąstinis 240 kv. m., dviejų aukštų namas. Jame rasite visko, ko Jums gali reikėti Jūsų viešnagės metu. Norite gaminti maistą Jūsų šventei sodyboje? Tai ne problema – karališko dydžio modernioje virtuvėje rasite viską, ko jums reiks: puodai, indai, mikrobangų krosnelė, orkaitė, šaldytuvas. Toje pačioje patalpoje šalia didelio lango su vaizdu į mišką ir laukus stovi didelis svečių stalas, kur galėsite susėsti ir mėgautis rytine kava ar valgiu kartu su artimaisiais.

Jaukioje ir erdvioje svetainėje galėsite romantiškai atsipalaiduoti židinio šviesoje arba garsiai trypti ir dainuoti pagal Jūsų mėgstamą muziką – muzikos aparatūra yra.

Rąstiniame name yra dvidešimt miegamų vietų, kurios paskirstytos penkiuose kambariuose, – 3 dvigulės, 11 viengulių lovų ir 3 dvigulės sofos.

Sodybos svečiai taip pat neturėtų užtrukti rytinėje eilėje į dušą. Rąstiniame name yra įrengti du dušai bei viena itin erdvi ir moderni vonia.

 

Didysis namas

Šalia rąstinio namo stovi didysis dviejų aukštų namas, kurio viduje įrengta erdvi, šventėms bei mokymams ar seminarams skirta salė. Modernaus interjero salėje komfortabiliai gali tilpti apie 100 žmonių. Keturi platūs langai ir vidinis apšvietimas užtikrins puikią nuotraukų kokybę.

Didžiajame name yra dušai, tualetai, dvi modernios virtuvės, kur su visa reikalinga įranga galėsite pasigaminti maistą. Vietos tikrai užteks net ir didžiausiai Jūsų šventei – vestuvėms. Svečiams siūloma nakvoti šešiuose atskiruose miegamuosiuose kambariuose, kuriuose iš viso gali tilpti iki 25 žmonių.

Yra galimybė gauti aukštos kokybės garso įrangą, stačiakampius ar/ir apvalius stalus bei 100 kėdžių salėje išdėstyti pagal Jūsų pageidavimus. Taip pat suteikiama pagalba užsakant maistą Jūsų šventei, kurį paruoš puikūs šefai, sodyboje įrengtoje profesionalioje virtuvėje.

Loftas

Trečiasis namas – tai lofto principu įrengti du atskiri kambariai, kuriuose gali miegoti iki 20 žmonių.

Sodyboje Stirnamis įsikūrusi „Virtuvės fėja“ pasiruošusi būti Jūsų šventės dalimi. Galimybė gaminti Jūsų pasirinktose patalpose arba, jei tam nėra sąlygų, atvežama viskas jau paruošta. Galite užsakyti gimtadienio, įmonės šventę, gedulingus pietus, neužsakydami nakvynės sodyboje. Pagal pageidavimą papuošiami ir paserviruojami stalai, kad Jūsų šventė taptų ypatinga. Jei dar neturite vizijos, kaip turi atrodyti aplinka – bendradarbiaudami su dizainere, smulkiomis detalėmis, tokiomis kaip gėlės, vardinės kortelės ir kiti papuošimai, bus pasirūpinta už Jus.

Vasaros sezono metu galite užsakyti maistą savo šventei ar piknikui gamtoje, kurį atvykę pasiimsite patys. Paruošiama viskas – nuo užkandžių iki grill patiekalų, paruoštų kepimui ant laužo.

Maisto gamyboje naudojami tik patys šviežiausi produktai, o klientų pageidavimu yra galimybė paruošti vegetariškų patiekalų ar valgių, kurie sudėtyje neturi tam tikrų alergenų.

Kambarių skaičius – 14

Vietų skaičius – 60

Papildoma informacija

Galerija

Žemėlapis