Sodyba „Karališkis”

Ant gražaus Karališkio ežero kranto, jaunų pušų prieglobstyje įsikūrusi sodyba- vila „Karališkis”. Tai puiki vieta švęsti vestuves, jubiliejus, įmonių šventes, rengti seminarus ir gerai praleisti laiką su šeima bei draugais. Senovę menančiame dviaukščiame pastate įrengtas originalus akmeninis vyno rūsys su židiniu, pirmame aukšte – 80 vietų pobūvių salė su terasa ir gražiu vaizdu į ežerą, o antrame aukšte – penki miegamieji su WC, dušais, terasomis.
Šalia – dviaukštė klėtis, turinti 7 erdvius dviviečius – keturviečius kambarius su visais patogumais. Ten pat yra jauki svetainė su židiniu, atskira virtuvė. Klėtis talpina iki 30 žmonių.
Atokiau, prie pušyno, šeimų poilsiui skirti keturi rąstiniai namukai su terasomis. Kiekviename iš jų yra mini virtuvėlės, dušai, WC, mansardoje – jaukūs miegamieji.
Poilsiautojų patogumui sutvarkytas smėlio paplūdimys, įrengti lieptai, pavėsinė su židiniu – krosnimi kepsniams bei šašlykams kepti. Aktyvaus poilsio mėgėjams – paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelės. Mėgstantiems vandens pramogas: rusiška garinė pirtis su priepirčiu, kubilas, valtis, vandens dviračiai bei skaidrus ežero vanduo…
Maloniai laukiame Jūsų ištisus metus.

Papildoma informacija

Galerija

Žemėlapis