Sodyba „Esina”

Kaimo turizmo sodyba „Esina” – skirta poilsiaujantiems žmonėms, kurie nori pailsėti, atsipalaiduoti, papramogauti ir gerai praleisti laiką gamtoje!

Sodyba įsikūrusi Šiaurinėje Rubikių ežero pakrantėje. Šiame nuostabiame gamtos kampelyje Jūsų laukia erdvus svečių namas su 4 miegamaisiais kambariais, sale šventėms, 5 jaukūs nameliai:

– Keturių vietų vieno kambario;
– Šešių vietų dviejų kambarių;
– Trys septynių vietų.

*Visi nameliai turi mini virtuvėles, dušus, WC.

 Ežero pakrantėje įrengta pirtis. 3 ha plote puikiai telpa ne tik namelių gyventojai, bet ir poilsio mėgėjai su palapinėmis. Atvykus trumpesniam laikui galima pažaisti krepšinį ar tinklinį, išsinuomoti valtį, plaustą, jachtą ar vandens dviratį. Įrengtos vaikų žaidimo aikštelės.

Nuostabioje gamtos apsuptyje, ant Rubikių ežero kranto, svečių name įrengta erdvi 50 vietų salė šventėms. Salėje galima švęsti gimtadienį, vestuves, organizuoti giminių, draugų ar klasės susitikimus, rengti konferencijas, įvairius mokymus. Yra židinys, garso, vaizdo aparatūra,didelė virtuvė. Šventės ar renginių dalyviams apgyvendinti svečių namo 2 aukšte įrengti 4 dviviečiai kambariai su visais patogumais bei atskira virtuve.
Kiti dalyviai gali įsikurti šalia esančiuose 5 atskiruose nameliuose.

Šalia namo įrengta didelė pavėsinė. Valtimi ar vandens dviračiu namo gyventojai naudojasi nemokamai.

Stovyklavietės teritorija saugoma ištisą parą. Gyvūnai sodyboje nepageidaujami.

Papildoma informacija

Galerija

Žemėlapis