„Senoji sodyba”

„Senoji sodyba“ įsikūrusi senajame Mickūnų palivarke, šalia Šventosios upės. Tai vienkiemis, apsuptas šimtamečių medžių ir tyro oro. Čia rasite ramybę, privatumą, komfortą. Mūsų sodyba puikiai tinka vestuvėms, gimtadieniams, susitikimams ir kitoms šventėms švęsti. Sodyboje maloniai ir turiningai praleisite laiką su draugais ar šeimomis.
Pagrindinio pastato I-me aukšte yra  35 žmones talpinanti salė pokyliams su virtuve ir kambariu poilsiui. Antrame pastato aukšte yra 4 keturviečiai kambariai  nakvynei. Tame pačiame pastate su atskiru įėjimu įrengti apartamentai 2 – 4 asmenims. Atskirame namuke su visais patogumais gali apsistoti iki 8 asmenų. Jūsų patogumui kieme, šalia tvenkinio, įrengta pirtis su galimybe nakvoti 2 asmenims. Kieme įrengtos 3 lauko pavėsinės pasisėdėjimui, stovyklavietė poilsiui su palapinėmis, kemperiais, sporto aikštelės, laužavietė, šašlykinė. Sodyboje veikia bevielis internetas, yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Sodyboje vienu metu galime apgyvendinti 34 žmones. Mėgstantiems ramų poilsį siūlome pakeliauti dviračiais mūsų vaizdingomis apylinkėmis, organizuojame žygius baidarėmis Šventosios, Jaros upėmis.
Svečius priimame visus metus. Susitarus iš anksto, galimas maitinimas.

Norintiems aplankyti artimas lankytinas vietas siūlome dviračiais  keliauti iki „beždžionių tilto“ per Šventąją upę, miško apsuptyje esančią Inkūnų bažnyčią, Teresboro paminklą 1863 m. sukilėlių stovyklai atminti. 

Svečius priimame visus metus.

Papildoma informacija

Galerija

Žemėlapis