Partneriai

Prisidėkite didžiausios ralio šventės aukštaitijos regione

Samsonas Rally Utena siūlo savo partneriams ir jų prekių ženklams galimybes būti pastebėtiems tarp automobilio sporto bendruomenės žiūrovų

Samsonas rally Utena tai yra didžiausias automobilių sporto renginys aukštaitijos regione, Automobilių sporto klubas „Akseleratorius” turintis ilgametę patirtį organizuoja jau 6-ajį Lietuvos ralio sprinto čempionato 3-ajį Lietuvos ralio čempionato etapus. 

Organizatorius bendradarbiauja su aukštos klasės partneriais stengiasi įvykditi partnerių reikalavimus pagal galimybes.

 

arvydas
SK "Akseleratorius"
Prezidentas

Arvydas Petkevičius

Utenos Herbas

Utenos rajono savivaldybė

Rytų Aukštaitijos sostine tituluojama Utena – vienas seniausių Lietuvos miestų, pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėtas dar 1261 metais. Utena ne tik pramonės centras, kur susitelkusios pramonės įmonės gamina gėrimus, trikotažo ir tekstilės gaminius, medienos, metalo dirbinius, bet ir miestas, turintis senas ir tvirtas šaknis, kultūrą, papročius ir yra išauginęs Lietuvai ir pasauliui žymių mokslo, meno, sporto žmonių.

Bene labiausia Utena didžiuojasi defibriliatoriaus išradėju, kardiologu ir Nobelio taikos premijos laureatu Bernardu Lounu, kuris 1921 m. gimė ir iki 14 metų gyveno Utenoje, sporto aukštumas pasiekusiais treko dviratininke, pasaulio rekordininke Simona Krupeckaite, Lietuvos krepšinio žvaigžde Jonu Valančiūnu. Miesto istorijos pradžią simbolizuoja miesto įkūrimo akmuo, lankytojams istorinius įvykius pasakoja Utenos kraštotyros muziejus, atvykstančius nuo Vilniaus pusės pasitinka Laisvės kovų muziejus, tikinčiuosius suburia dvi miesto bažnyčios – Kristaus Žengimo į dangų bažnyčia ir Dievo apvaizdos bažnyčia. Utena – trakto Sankt-Peterburgas – Varšuva vidurys. 1836 metais mieste buvo pastatyta pašto stotis, kuri yra seniausias iki šiol išlikęs mūro pastatas, bei seniausias miesto architektūros paminklas.

Miesto kultūrinis gyvenimas gausus renginiais. Bene populiariausia švenčių organizavimo ir susibūrimo vieta Utenoje yra Dauniškio ežero pakrantėje įsikūręs parkas – čia organizuojamos tradicinės šventės (Joninės, Užgavėnės, Miesto šventės renginiai), vyksta koncertai, užsiėmimai, penktadienio ir šeštadienio vakarus miestiečiai ir miesto svečiai leidžia stebėdami įspūdingus ežere veikiančio fontano pasirodymus.

Lietuvos teritorijoje priskaičiuojama apie 840 piliakalnių, ant kurių stovėjo mūsų protėvių pilys. Daugiausia piliakalnių yra Utenos rajone – virš 60. Pasak padavimų, Utenos miestą įkūręs kunigaikštis Utenis, kuris ant Narkūnų piliakalnio XIII a. pastatęs galingą medinę pilį. Utenos rajone telkšo 186 didesni ar mažesni ežerai. Tarp jų Tauragnas – giliausias ežeras Lietuvoje, gelme siekiantis 62,1 m ir Alaušas – dešimtas pagal dydį Lietuvoje, vasarą vandens pramogų siūloma gausybe viliojantis poilsiautojus.

Uteniškiai svetingo būdo rytų aukštaičiai, kiekvieną svečią sutiks šiltai, tad atvažiuokite ir įsitikinsite, kad Utena – laimingų žmonių miestas!

BOSINOX 200x200

BOS INOX

NERŪDIJANČIO PLIENO PREKYBA IR PJOVIMAS

Džiaugiamės, kad mus rekomenduoja kaip patikimą ir ilgalaikį nerūdijančio plieno gaminių tiekėją. Metalą pjauname abrazyvine vandens srove. Šis būdas leidžia ypač tiksliai išpjauti sudėtingų formų gaminius. Be to, pjovimas abrazyvine vandens srove itin greitas, ekonomiškas ir nekeičiantis medžiagos savybių (paviršiaus tekstūros, temperatūros, cheminių ypatybių). Efektyvios ir modernios technologijos – priežastis, dėl kurios pasiekiame puikių rezultatų. Profesionalumas – kelias į abipusę naudą
samsonas logo wh

Samsonas Motrosport

Add Your Heading Text Here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.