Naujienos

Testiniame „Samsonas Rally Rokiškis“ greičio ruože greičiausias buvo Nikolajus Gryazinas

2020 m. liepos 31 d.

Penktadienį Rokiškyje bus duotas startas „Samsonas Rally Rokiškis“ varžyboms, tačiau prieš tai ralio dalyviai jau galėjo išmėginti savo techniką testiniame greičio ruože.

Testiniame, 4,6 km ilgio greičio ruože geriausią laiką pademonstravo svečių iš Rusijos ekipažas – Nikolajus Gryazinas su šturmanu Konstantinu Aleksandrovu.
Jie vairavo „Hyundai NG i20 R5“. Duetas distanciją įveikė per 2 min. 19,9 sek. Nuo lyderių 1,3 sek. atsiliko Vaidotas Žala su Andriu Malnieku. Trečią rezultatą parodė Martyno Samsono ir Ervino Snitko tandemas. Ketvirti su trijų sekundžių atsilikimu nuo lyderio – Dominykas Butvilas su Renatu Vaitkevičiumi. Penktąjį rezultatą užfiksavo Suomijos ralio čempionas Teemu Asunmaa su šturmanu Topi Luhtinenu. Šešti – Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu. Septintieji rikiuotėje – 6,4 sek. lyderiui nusileidę Janis Vorobjovs su Ivo Pūkiu. Aštuntą laiką testiniame ruože parodė estai Ranno Bundsenas su Robertu Loštšenikovu. Devinti – Nerijaus Malaševičiaus ir Mindaugo Varžos tandemas, o dešimtuką užbaigė Guntis Lielkajis su Vilniu Mikelsonsu. Po testinio greičio ruožo dalyvių lauks atidarymo ceremonija ir starto arkos procedūra, kuri numatyta 13 val. Nepriklausomybės aikštėje, dalyvių serviso zonoje. Pirmasis greičio ruožas prasideda 14.10 val. Pirmąją dieną dalyvių lauks penkti greičio ruožai. Daugiau informacijos apie ralį galite rasti www.samsonasrally.com