Naujienos

Šeštadienį „Radiocentro“ eteryje – apie ralį ir sužadėtuves

2020 m. liepos 31 d.

Benediktas Vanagas, Vaidotas Žala, Vytautas Švedas, Dominykas Butvilas ir kiti – tai Lietuvos ralio žvaigždės, kurias šį šeštadienį (08.01) galės išgirsti „Radiocentro“  klausytojai.

Tokią galimybę suteikia šį savaitgalį Rokiškyje triukšmaujantis „Samsonas Rally 2020“. Šį autosporto renginį šeštadienį tiesiogiai nušvies sportiškiausia Lietuvos radijo stotis. 

10-ies valandų transliacijoje „Radiocentro“ laidų vedėjas Rolandas Janaudis ir autosporto žurnalistas Laurynas Matonis informuos apie rezultatus, „paliktus bamperius“, „pagautus stogus“, kalbins lenktynininkus ir jų šturmanus, ekspertus, organizatorius. 

„10 valandų gyvo radijo eterio yra skaičius, kuriuo didžiuojuosi. Maratoną, kokį dovanoja ralis, man jau teko patirti. Tai vertinga patirtis, tuo pačiu edukuojanti tiek mane, tiek radijo klausytojus. Ralis yra įdomus sportas, mes turime charizmatiškus lenktyninkus, o informacijoje neleidžia pasiklysti drauge su manimi dirbantis autosporto guru Laurynas Matonis,“- apie išskirtinę transliaciją kalba Rolandas.

Transliacijos pradžia – 10:00 val. Laidos vedėjai informaciją apie ralį praskies specialiu grojaraščiu, įprastais savaitgalio žaidimais bei rubrikomis.

„Šįkart transliacijoje neišvengsime net romantikos. Ralio atidaryme, ant podiumo, vienas ralio organizatorių pasipiršo savo mylimajai. Koks buvo atsakymas, sužinosime tiesioginiame eteryje,“- priduria R. Janaudis.

Esantiems toli nuo savo radijo imtuvų, transliaciją patogiai galima klausyti telefonu, per mobiliąją „Radiocentro“ programėlę išmaniesiems arba internetu rc.lt.