Naujienos

„Samsonas Rally Rokiškis“ žiūrovams – galimybė stebėti ralį iš paukščio skrydžio ir įsijausti į šturmano vaidmenį

2017 m. liepos 18 d.

Rugpjūčio 4-5 dienomis įvyksiančios ralio varžybos „Samsonas Rally Rokiškis“ žiūrovams pateiks nemažai įspūdingų vaizdų. Greičiausius Lietuvos ir užsienio sportininkus ralio aistruoliai galės stebėti ne tik patogiai įsikūrę žiūrovų zonose. Didžiausiems ekstremalių pojūčių gerbėjams siūloma šis tas daugiau.

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai praneša, kad liepos 4-ą dieną, penktadienį bus organizuojami „Rally Taxi“ pasivažinėjimai. Jų metu kiekvienas iš anksto užsiregistravęs turės galimybę išbandyti šturmano kėdę ir greičio ruožu praskrieti su legendiniu Lietuvos lenktynininku Aurelijumi Simaška. Norintieji bus vežiojami „Mitsubishi Lancer EVO“ automobiliu toje atkarpoje, kur vyks bandomasis greičio ruožas.

Norintys išbandyti šią ekstremalią pramogą turėtų užsiregistruoti iš anksto. Registracija el. paštu info@euroracing.lt

Beje, tiems, kuriems ralio stebėjimas nuo žemės jau tapo įpročiu ir norisi ko nors naujo bei ekstremalaus, siūloma išbandyti naują pramogą – turą sraigtasparniu virš greičio ruožo ir taip stebėti ralio varžybas iš paukščio skrydžio. Norintys išmėginti šią discipliną turėtų taip pat registruotis iš anksto. Tai galima padaryti atsiuntus užklausą „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriams elektroniniu paštu info@samsonasrally.com

Daugiau informacijos apie varžybas galite rasti oficialioje varžybų interneto svetainėje www.samsonasrally.com