Naujienos

„Samsonas Rally Rokiškis“ ralio pasų ir atibutikos įsigijimo vietos

2018 m. rugpjūčio 2 d.

Rokiškio širdis – Nepriklausomybės aikštė jau šiandien virs „Samsonas Rally Rokiškis“ „Stokker“ serviso zona. Čia taip pat įsikurs ir informacijos centras, kuriame organizatoriai kviečia apsilankyti ralio žiūrovus.

Jau nuo ketvirtadienio vakaro Nepriklausomybės aikštėje, greta ralio starto arkos įsikursiančiame informacijos centre žiūrovai galės įsigyti ralio pasus, kurie kainuos 15 eurų. Ralio pasais nuo penktadienio taip pat bus prekiaujama ir prie įvažiavimų į visus greičio ruožus.

Tačiau apsilankyti informacijos centre ir „Stokker“ serviso zonoje ralio gerbėjai kviečiami ne tik dėl galimybės įsigyti ralio pasus. Čia taip pat bus galima nusipirkti ir „Samsonas Rally Rokiškis“ ralio žurnalą. Jame bus galima rasti visų greičio ruožų žemėlapius, aprašymus, starto laikus.

Taip pat jame rasite ir straipsnius, kuriuose apie savo karjerą pasakoja „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose dalyvaujanti WRC legenda Toni Gardemeisteris, susipažinsite su stenogamos sudarymo ypatumais, bei sportininkais, kurių vardais pavadinti tramplinai Lietuvoje ir pasaulyje. Taip pat ralio žurnale apie varžybų saugumą primins šių varžybų saugos vadovas Edvinas Vašteris. Ralio žurnalas kainuos vos tris eurus.

Informacijos centre taip pat bus galima įsigyti ir įvairios ralio atributikos – marškinėlių, džemperių, kepurėlių, kuprinių, automobiliui skirtų pakabinamų kvepalų.