Naujienos

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai imasi dar vieno projekto – rengs mini ralio etapą

2020 m. kovo 12 d.

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai imasi dar vieno projekto – rengs mini ralio etapą

Jau gegužės 2-ą dieną Rokiškio rajone įvyks pirmasis Lietuvos mini ralio čempionato etapas. Jį rengti pasiryžo puikiai žinomas organizatorius – „Samsonas Rally Rokiškis“ komanda. „Samsonas Motorsport“ taurei laimėti skirtas pirmasis šio sezono mini ralio etapas vadinsis „Samsonas Rally Juodupė 2020“.

Visą informaciją apie „Samsonas Rally Juodupė 2020“ renginį, jo dokumentus bus galima rasti ten pat, kur įprastai skelbiamos „Samsonas Rally Rokiškis“ naujienos – www.samsonasrally.com puslapyje.

„Samsonas Rally Juodupė 2020“ varžybos bus pirmosios šių metų mini ralio kalendoriuje. Dalyviams organizatoriai pasiūlys keturis greičio ruožus, važiuojamus po du kartus. Iš viso dalyviai jais turės įveikti 22,66 km, o kartu su pervažiavimais distancija sieks 62,54 km.

Nors dažnai mini ralio varžybose dalyviai varžosi ant asfalto, šįkart kone visa distancija drieksis žvyro trasomis. Organizatoriai skaičiuoja, kad žvyras sudarys net 81-ą procentą trasos, o asfaltas – likusius 19. Taigi, įprastai „semi-slick“ tipo padangomis apsiginklavę mini ralio dalyviai šįkart turės dairytis jau į žvyro dangai labiau tinkamas padangas.

„Mūsų komanda labai dega tuo varžybų organizavimu ir vieno renginio per metus mums darosi per mažai. Kadangi buvo laisva vieno etapo data, nuspendėme, kad mes būsime tie pirmieji, kurie pradės šių metų mini ralio sezoną.  Mes jau eilę metų atsidavę Rokiškio kraštui, todėl čia mus maloniai sutiko priimti Juodupės bendruomenė. Juodupės miestelio gyventojai taip pat rodo didelę iniciatyvą, turėsime vietinių savanorių. Įgavę patirties šiame sąlyginai nedideliame renginyje jie galės vėliau prisijungti prie mūsų komandos didžiajame mūsų renginyje – „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose rugpjūčio 14-15 dienomis“, – kalbėjo varžybų organizatorius Audrius Gimžauskas.

Iki „Samsonas Rally Juodupė 2020“  dalyvių paraiškų priėmimo pradžios liko kiek mažiau nei mėnesis – registracija turėtų startuoti balandžio pirmosiomis dienomis. 

Mini ralio čempionate dalyviai varžosi suskirstyti į devynias klases, priklausomai nuo jų vairuojamos technikos. Šių metų mini ralio čempionato kalendoriuje numatyti penki etapai. Po varžybų Juodupėje ekipažai savo jėgas dar išmėgins Alytuje, Kražiuose ir du kartus Kaune.