Naujienos

„Samsonas Rally Rokiškis“ dalyviai suskubo susitvarkyti „popierinius“ reikalus

2019 m. rugpjūčio 8 d.

Liko vos viena diena iki Rokiškyje penktadienį prasidėsiančių „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybų. Šią savaitę į Rokiškį plūsti pradėję dalyviai pirmuosius formalumus pradėjo dar trečiadienį vakare, kai duris atvėrė administracinė komisija.

Didžiausio lenktynininkų srauto organizatoriai sulaukė ketvirtadienį ryte. Iki vidurdienio čia apsilankė didžioji dalis ekipažų. Pilotai ir šturmanai čia turėjo pateikti savo dokumentus, o organizatoriai juos aprūpino startiniais numeriais bei GPS įranga. Administracinė komisija taip pat dar dirbs penktadienį. Rytoj joje bus laukiami tik sprinto čempionato dalyviai, tačiau didžioji jų dalis komisijoje jau apsilankė šiandien.

„Nė vienam dalyviui nereikėjo į administracinę komisiją eiti du kartus. Visi buvo pasiruošę, turėjo reikiamus dokumentus. Keli ekipažai tik patikslino kai kuriuos duomenis dėl klasių, kuriose lenktyniaus. Viskas vyksta sklandžiai. Liko tik 26 lipdukų ir kelio knygų paketai“, – sakė administracinės komisijos atstovė Rūta Nedzelskienė.

Administracinėje komisijoje dalyviai galėjo iš arti pamatyti išskirtinius apdovanojimus, kurie bus skirti „Samsonas Rally Rokiškis“ prizininkams. Taip pat čia buvo galima išvysti ir ankstesnių metų fotografijų ekspoziciją, kurioje publikuojamos fotografų Andriaus Lauciaus, Justo Kačerausko, Rimvydo Vaitkevičiaus, Valdo Čičinsko, Vytauto Žemaičio, Algirdo Dumskio bei Dace Janova nuotraukos.
Iškart po administracinės komisijos ekipažai pajudėjo į greičio ruožus civiliniais automobiliais. Jie iki pat 19 valandos galės užsirašinėti greičio ruožų stenogramas ir jas tikrinti. Tuo metu komandų mechanikai veiklos turės jau ketvirtadienio popietę, nes privalės pristatyti automobilius į techninę komisiją. Ji prasidės 15 val.

„Samsonas Rally Rokiškis“ varžybų startas numatytas penktadienį Nepriklausomybės aikštėje. Dalyviai per starto arką važiuos 12.45 val., o prieš tai „Kubota“ žoliapjovių lenktynėse susikaus Vaidotas Žala ir Vytautas Švedas. Iškart po to ekipažai pajudės į greičio ruožus. Pirmąją dieną jų lauks penki „dopai“, o antrąją jiems reikės įveikti dar 11. Iš viso ralyje startuos daugiau nei 80 dalyvių iš 10 šalių.

Daugiau informacijos apie ralį, jo programą, žemėlapius bei kitą informaciją galite rasti www.samsonasrally.com