Naujienos

Po trijų „Samsonas Rally Rokiškis“ greičio ruožų lyderiauja „Agrorodeo“ ekipažas, V.Švedas vertėsi

2019 m. rugpjūčio 9 d.

Penktadienio popietę Rokiškyje, Nepriklausomybės aikštėje buvo duotas startas šių metų „Samsonas Rally Rokiškis“ varžyboms. Pirmąją dieną dalyviams paruošti penki greičio ruožai, iš kurių tris dalyviai jau įveikė žvyrkeliais. Vakarop čia prasidės du miesto greičio ruožai, kuriuose dalyviai jau važiuos asfaltu.

Nuo pat varžybų pradžios maksimalų tempą demonstruoti pradėjo „Agrorodeo“ ekipažas – Vaidotas Žala su Andriu Malnieku. Jiems į atlapus iš pradžių dar bandė kibti suomis Teemu Asnunmaa, tačiau su kiekvienu greičio ruožu V.Žala tik didino savo atotrūkį nuo persekiotojų.

Jau pirmame greičio ruože nesėkmę patyrė Vytautas Švedas. Jis kairiame posūkyje neišsilaikė ant kelio, įlėkė į griovį ir vertėsi. Automobilis liko gulėti ant stogo. Ekipažas nenukentėjo.

Dėl trečiosios vietos kova užvirė tarp Martyno Samsono ir Giedriaus Notkaus, tačiau po trijų greičio ruožų būtent Martynui Samsonui pavyko įsitvirtinti trečioje vietoje.

Viena ašimi varomų automobilių įskaitoje du greičio ruožus tvirtai pirmavo Gieriaus Firanto ir Mato Valiulio duetas, tačiau juos trečiame greičio ruože sustabdė techninės problemos. Tuo pasinaudojo Justas Tamašauskas, už savęs palikęs pasaulio ralio legendą Toni Gardemeisterį.

18.30 prasidės ketvirtasis, o iškart po to, karuselės principu, ir penktasis greičio ruožas. Čia pernai greičiausias buvo Vaidotas Žala su Andriu Malnieku.

Šeštadienį dalyvių lauks dar 11 greičio ruožų.

Daugiau informacijos apie varžybas galite rasti organizatorių interneto puslapyje www.samsonasrally.com