Naujienos

Po techninės komisijos – žalia šviesa „Samsonas Rally Rokiškis“ dalyvių startui

2020 m. liepos 30 d.

„Samsonas Rally Rokiškis“ formalumus ketvirtadienio vakarą vainikavo techninė komisija. Joje techniniai komisarai tikrino automobilių atitikimą techniniams reikalavimams pagal klases, kuriose jie ketina varžytis. 

Kaip teigė „Samsonas Rally Rokiškis“ techninės komisijos pirmininkas, praėjusį antradienį naujuoju Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentu išrinktas Egidijus Janavičius, patikrinimas praėjo sklandžiai. 

Anot jo, vos dėl vieno dalyvio atitikimo klasei kilo papildomų klausimų, tačiau jie buvo išspręsti. Taigi, visiems techninėje komisijoje apsilankiusiems ekipažams buvo uždegta žalia šviesa penktadienio startui.

„Pradžia sunki, nes reikėjo įsivažiuoti. Ralis – specifinė disciplina, o šios varžybos man šiemet yra pirmas A lygos ralis. Tačiau įsivažiavau ir viskas buvo gerai. Turime du jaunus, perspektyvius technarius, besimokančius ir jau dirbančius kitose disciplinose, todėl matau, kad yra kam palikti visą tą „ūkį“. Plius latvis techninis komisaras yra atvažiavęs, tai mes čia keturiese visai neblogai sukomės. 

Yra buvę Rokiškio ralyje, kad vienas techninę patikrą pravedinėjau, o šiandien buvome keturiese. Turėjome ką veikti – pakankamai nemažai turbinų plombavome. O šiaip viskas tikrai gerai“, – sakė Egidijus Janavičius.

Penktadienį ralio dalyvių laukia testinis greičio ruožas, iškilmingas varžybų atidarymas bei penki pirmosios dienos greičio ruožai. Jais lenktynininkai įveiks 46 sportinius kilometrus.

Iš viso ralyje dalyvių laukia 140 kilometrų ir 16 greičio ruožų. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti www.samsonasrally.com.