Naujienos

Paskelbta „Samsonas Rally Rokiškis“ dalyvių starto tvarka

2020 m. liepos 28 d.

Jau artėjantį savaitgalį Lietuvos ralio sostine taps Rokiškis. Čia bus surengtos „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos, kurios prasidės jau liepos 31-ą dieną, penktadienį. Iki renginio likus kelioms dienoms organizatoriai dalijasi informacija apie starto tvarką.

Pirmuoju numeriu „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose startuos rusų ekipažas – Nikolajus Gryazinas ir Konstantinas Aleksandrovas. Ekipažas vairuos „Hyundai NG i20 R5“ automobilį. Antrasis starto numeris suteiktas Vaidoto Žalos ir Andrio Malnieko duetui, kurie lenktyniaus visiems žiūrovams gerai pažįstamu „Škoda Fabia R5“ automobiliu.

Trečioje starto pozicijoje ralį pradės Suomijos ralio čempionas Teemu Asunmaa su šturmanu Topi Luhtinen. Jie Lietuvoje pasirodys taip pat R5 kategorijos automobiliu „Škoda Fabia Rally2 EVO“.

Ketvirtasis numeris suteiktas WRC kategorijos „Mini“ važiuosiančiam ukrainiečiui Valerijui Gorbanui su šturmanu iš Estijos Sergei Larens. Tiesa, gali būti, kad šis startinis numeris taip ir liks pas organizatorius, mat dėl COVID-19 situacijos šios komandos atvykimas į Lietuvą tapo komplikuotas.

Penktasis starto numeris suteiktas Latvijos ralio čempionams Janiui Vorobjovui ir Ivo Pūkiui. Latviai vairuos „Mitsubishi Lancer EVO“. Analogišku automobiliu startuos ir Giedriaus Notkaus bei Daliaus Strižano tandemas. Jiems skirtas šeštasis startinis numeris.

Septintasis lenktynes pradės Dominyko Butvilo ir Renato Vaitkevičiaus duetas. Po pertraukos į ralį grįžęs ekipažas čia pasirodys su „Škoda Fabia R5“ automobiliu.

Aštuntas numeris suteiktas šių varžybų vardo partneriui Martynui Samsonui. Jis su šturmanu Ervinu Snitku žvyrkeliais skries „Ford Fiesta N5+“ bolidu.

Vytautas Švedas ir Žilvinas Juršys, kurie lenktyniaus „Mitsubishi Lancer EVO“, lenktynėse ant durelių vešis devintąjį numerį, o dešimtuką pabaigs Ramūno Čapkausko ir Tito Čapkausko šeimyninis duetas, važiuosiantis „Mitsubishi Lancer EVO“.

Visą starto tvarką galite rasti www.autorally.lt.

„Samsonas Rally Rokiškis“ bus ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos ralio čempionato etapas. Taip pat čia vyks ir „Baltic Rally Trophy“ etapas. Iš viso per dvi dienas ralio dalyviai turės įveikti 16 greičio ruožų ir beveik 140 km distanciją.

Daugiau informacijos apie bilietus į renginį, varžybų dienotvarkę bei kitą informaciją galite rasti organizatorių puslapyje www.samsonasrally.com