Naujienos

Neregėtas „Samsonas Rally Rokiškis“ prizas: vienam iš ekipažų atiteks kelionė į Monte Karlą

2018 m. birželio 7 d.

Rugpjūčio 3-4 dienomis įvyksiančios grandiozinės ralio varžybos „Samsonas Rally Rokiškis“ šiemet galės pasigirti ne tik įspūdingu dalyvių sąrašu su pasaulio ralio žvaigždėmis, bet ir ne ką mažiau įspūdingais prizais.

Prieš kurį laiką „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai paskelbė pribloškiančią žinią, kad R2 klasės nugalėtojams bus įteikti naujutėlaičio „Toyota Yaris“ automobilio rakteliai. Tačiau tai ne vienintelė staigmena. Įspūdingais ir itin vertingais prizais ralio lenktynininkus nustebinti nusprendę organizatoriai skelbia apie dar vieną dovaną.

Šiais metais prie „Samsonas Rally Rokiškis“ rėmėjų komandos prisijungusi kelionių agentūra WEST EXPRESS vienam iš ekipažų padovanos kelionę į Monte Karlą, į WRC 2019 varžybų etapą. Šį prizą laimėjusio ekipažo laukia skrydžio bilietai ir apgyvendinimas viešbutyje ralio dienomis.

Į WRC etapą Monte Karle savo mylimą ir palaikomą ekipažą išsiųsti galės ralio gerbėjai. Kelionė bus įteikta daugiausiai publikos simpatijų ir palaikymo sulaukusiam ekipažui.

Ne paslaptis, kad dauguma ralio gerbėjų turi savo favoritą, kurį palaiko visose varžybose, todėl ralio ekipažams pats laikas apie šį konkursą informuoti savo fanų klubus ir gerbėjų bendruomenes.

Organizatoriai iš aistruolių laukia nuotraukų, vaizdo įrašų ar jų nuorodų, kuriose fanai reiškia palaikymą savo mylimam ralio ekipažui. „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatorių komisija vertins gerbėjų medžiagos gausą, palaikymo išradingumą ir rugpjūčio 4-os dienos vakare, per iškilmingą apdovanojimų ceremoniją Rokiškyje pasveikins didžiausias publikos simpatijas pelniusį duetą bei įteiks „West Express“ įsteigtą kelionę.

Savo nuotraukas, vaizdo įrašus ir kitą medžiagą, kurioje būtų užfiksuotas ralio ekipažo palaikymas, jau dabar galite kelti į „Samsonas Rally Rokiškis“ „Facebook“ paskyrą, šio konkurso komentarų skiltyje.

Šiame konkurse laimėjusio ekipažo fanai taip pat neliks be apdovanojimų. Išradingiausi, originaliausi, atkakliausi bei ištikimiausi fanai, laimėję savo ekipažui kelionę į WRC, bus apdovanoti „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybų atributika.