Naujienos

Martynas Samsonas savo vardo ralį skirs tėvo Vytauto Samsono atminimui

2020 m. liepos 29 d.

Jau liepos 31-ą – rugpjūčio 1-ą dienomis Rokiškio ir Zarasų apylinkėse įvyks „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos. Jose startuos daugiau nei 80 ekipažų iš devynių valstybių. Ralio vardo partneris Martynas Samsonas šias tarptautines varžybas skiria savo tėvui Vytautui Samsonui atminti.

„Samsonas Rally Rokiškis“ dalyviai kartu su visais ralio lipdukais administracinėje komisijoje gaus ir dar vieną papildomą lipduką. Juodai baltame lipduke – užrašas „In Memoriam Vytautas Samsonas. 1956-2020“. 

Šitaip varžybų vardo partneris Martynas Samsonas kviečia visus dalyvius kartu pagerbti jo tėvą – lenktynininką, konstruktorių, verslininką ir visai autosporto bendruomenei žinomą Vytautą Samsoną, kuris šį pasaulį paliko šių metų birželio 2-ąją.

„Šių metų „Samsonas Rally Rokiškis“ renginį skiriu savo tėvui Vytautui, kuris paliko mus šią vasarą, paliko per anksti.

Jis buvo žmogus, kuris nebijojo imtis bet kokio darbo, nebijojo tepaluotų rankų ir bemiegių naktų, praleistų prie savo mėgstamos veiklos. Tėtis niekada nedirbo dėl pinigų, todėl atrado neįtikėtinų dalykų, kurie liko mums kaip gerai išmoktos pamokos.

Griežtas, bet teisingas, sąžiningas, ne lengvo charakterio, bet žmogus iš didžiosios raidės. Pavyzdys kiekvienam iš mūsų, likusių. Pažadu, tęsiu darbus, kuriuos jis pradėjo ir visomis išgalėmis gerbsiu ir saugosiu jo palikimą.

Linkiu Jums visiems daug azarto ir gerų emocijų artėjančiame renginyje“, – sakė Martynas Samsonas.

„Samsonas Rally Rokiškis“ bus ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos ralio čempionato etapas. Taip pat čia vyks ir „Baltic Rally Trophy“ etapas. Iš viso per dvi dienas ralio dalyviai turės įveikti 16 greičio ruožų ir beveik 140 km distanciją.

Daugiau informacijos apie bilietus į renginį, varžybų dienotvarkę bei kitą informaciją galite rasti organizatorių puslapyje www.samsonasrally.com