Naujienos

„Kubota“ žoliapjovių lenktynėse V.Žala atsirevanšavo V.Švedui ir atskleidė, ką kvies į dvikovą kitąmet

2019 m. rugpjūčio 9 d.

Prieš „Samsonas Rally Rokiškis“ oficialią varžybų atidarymo ceremoniją Nepriklausomybės aikštėje buvo surengtos ir dar vienerios lenktynės. Čia dėl pereinamosios „Kubota“ taurės šio gamintojo žoliapjovėmis lenktyniavo Vytautas Švedas ir Vaidotas Žala, rašoma pranešime spaudai.

„Kubota“ žoliapjovių lenktynių tradicija gimė pernai, o šiemet organizatoriai nusprendė įsteigti pereinamąją taurę. Prie starto linijos ir vėl susitiko praėjusių metų dvikovos dalyviai – Vaidotas Žala ir Vytautas Švedas. Pernai šiose slalomo ant žolės varžybose laimėjo Vytautas Švedas, nedidele persvara aplenkęs Vaidotą Žalą.

Šiemet Vaidotas Žala į Rokiškį atvyko kiek geriau pasitreniravęs ir, matyt, „Kubota“ žoliapjove įveikęs ne vieną kilometrą testų. Nors startą „Agrorodeo“ lenktynininkas ir prasnaudė bei pajudėjo vėliau nei Vytautas Švedas, Vaidotui Žalai pavyko susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas. Vaidotas Žala pavijo Vytautą Švedą ir finišavo turėdamas netgi šiokį tokį atotrūkį.

Atsirevanšavęs Vytautui Švedui ir gavęs teisę vadintis greičiausiu žoliapjovės vairuotoju Lietuvoje Vaidotas Žala prabilo ir apie kitus metus. Pasak sportininko, jis turbūt nelauks, kol kas nors jam mes iššūkį. Pats nugalėtojas į kitų metų dvikovą ketina iškviesti „Autorikona“ komandos lenktynininką Giedrių Notkų.

Po „Kubota“ žoliapjovių lenktynių dalyviai pajudėjo per starto arką ir iškart išskubėjo į pirmąjį greičio ruožą. Šiandien dalyviams reikės įveikti penkis greičio ruožus. Ketvirtas ir penktas vyks Rokiškio mieste, greta dvaro. Daugiau informacijos apie greičio ruožus, jų starto laikus bei žemėlapius rasite oficialiame varžybų puslapyje www.samsonasrally.com.