Naujienos

Į administracinę „Samsonas Rally Rokiškis“ komisiją trečiadienį suskubo didžioji dalis ekipažų

2020 m. liepos 29 d.

Jau artėjantį penktadienį, liepos 31-ą dieną Rokiškyje prasidės dvi dienas truksiančios „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos. Lietuvos, Latvijos ir „Baltic Rally Trophy“ etapus vienijančiame ralyje startuos daugiau nei 80 ekipažų.

Trečiadienį Rokiškyje jau buvo galima pajusti įsivyraujančią ralio atmosferą. Gatvėse pasirodė sunkvežimiai su sportiniais automobiliais, į ralio štabą nuo ankstyvo ryto rinkosi varžybų organizatoriai. Čia pat trečiadienio pavakarę suplūdo ir ekipažai. 

Jų laukė administracinė komisija, kurioje buvo patikrinti visi startui reikalingi dokumentai, pabaigti registracijos formalumai bei suteikti lipdukų rinkiniai ralio bolidams.

Nors administracinė komisija dirbs ir ketvirtadienį, tačiau dauguma ekipažų suskubo šiuos „popierinius“ reikalus sutvarkyti pirmąją administracinės komisijos darbo dieną. Per tris valandas administracinėje komisijoje apsilankė 51-as ekipažas iš 82-ių, pateikusių paraiškas dalyvauti.

Ketvirtadienį dalyvių jau lauks ir techninė komisija, kuriai ekipažai turės pristatyti savo automobilius, ekipuotę. Taip pat bus pradėta ir greičio ruožų užsirašymo procedūra.

„Samsonas Rally Rokiškis“ bus ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos ralio čempionato etapas. Taip pat čia vyks ir „Baltic Rally Trophy“ etapas. Iš viso per dvi dienas ralio dalyviai turės įveikti 16 greičio ruožų ir beveik 140 km distanciją.

Daugiau informacijos apie bilietus į renginį, varžybų dienotvarkę bei kitą informaciją galite rasti organizatorių puslapyje www.samsonasrally.com.