Naujienos

Antroji „Samsonas Rally Rokiškis“ diena: Vaidotui Žalai už nugaros verda intrigos

2018 m. rugpjūčio 4 d.

Šeštadienį Rokiškyje ir toliau vyksta „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos. Ralio ekipažai jau įveikė didžiąją dalį lenktynių. Jiems liko vos keturi greičio ruožai, po kurių paaiškės šių metų nugalėtojas.

Kol kas nuo visų smarkiai atsiplėšęs Vaidoto Žalos ir Andrio Malnieko ekipažas. „Agrorodeo“ komandos duetas, vairuojantis „Škoda Fabia R5”, artimiausius bendrosios įskaitos varžovus lenkia net pusantros minutės. Nors oponentams pavyti Vaidotą Žalą šansų yra mažai, tačiau būtent dėl likusių prizinių vietų kova verda itin įnirtingai.

Antrąją vietą kol kas užima estas Egonas Kauras. Jis iš šios pozicijos išstūmė panevėžietį Giedrių Notkų, kuris nuo esto dabar atsilieka 18 sekundžių. Ketvirtoje vietoje rikiuojasi Vytautas Švedas. Nuo pastarojo vos puse sekundės atsilieka suomis Teemu Asunmaa.

2WD įskaitoje užtikrintai pirmauja Janis Vorobjovs ir Ivo Pūkis iš Latvijos. Antroje vietoje šiuo metu – Giedrius Firantas su Matu Valiuliu. Treti – svečiai iš Estijos Ken Torn ir Aleks Lesk. Beje, šis ekipažas lyderiauja R2 įskaitoje, kurios nugalėtojams atiteks naujutėlaitis automobilis „Toyota Yaris“.

Tiesa, šiandien dalyvių rikiuotėje taip pat yra praradimų. Aštuonis greičio ruožus įveikė ir dėl techninių problemų pasitraukė „Ford Fiesta Proto“ vairavęs ekipažas iš Lenkijos. Dėl BMW M3 gedimo ginklus teko sudėti ir WRC legendai Toni Gardemeisteriui, kuris iki tol važiavo 2WD klasės greičiausiųjų trejetuke.

„Samsonas Rally Rokiškis“ dalyviams iki finišo liko įveikti keturis greičio ruožus , o jau 21 val. prie Rokiškio dvaro bus surengta iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurią vainikuos fejerverkai, lazerių šou, grupės „Čilinam“ koncertas ir vakarėlis su DJ iki paryčių.