Naujienos

Paskelbta preliminari „Samsonas Rally Rokiškis“ dalyvių starto tvarka

2018 m. August 1 d.

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai paskelbė preliminarią starto tvarką, kuria vadovaujantis ekipažai stos prie starto penktadienį prasidėsiančiose ralio varžybose. Iš viso dalyvių paraiškas pateikė ir starto rikiuotėje atsidūrė 69 ekipažai.

Pirmasis numeris šiose varžybose buvo skirtas „General Financing team Pitlane“ duetui – Benediktui Vanagui ir Mindaugui Čepuliui. Antroje pozicijoje startuos Suomijos ralio čempionas Teemu Asunmaa, kuris vairuos prototipinį „Ford Fiesta Maxi Rallycar“. Jam stenogramą skaitys jo tautietis Antti Haapala. Trečiasis starto numeris atiteko Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano duetui. Jie lenktyniaus „Mitsubishi Lancer EVO IX“ automobiliu.

Ketvirtuoju numeriu lenktynes pradės dar vienas svečias iš užsienio – Norvegijos ralio čempionas Kenneth Johnsrod. Penktąjį numerį gavo „Agrorodeo“ ekipažas – Vaidotas Žala su šturmanu Andriu Malnieku. Šeštasis startinis numeris papuoš esto Egono Kauro automobilį „Ford Fiesta“.

Septintuoju numeriu lenktyniaus Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko tandemas. Aštunti – svečiai iš Rusijos Sergey Popov ir Andrey Galkevich. Devintąją ir dešimtąją starto pozicijas pasidalino atitinkamai Linas Vašys su Laurynu Paškevičiumi bei Egidijus Valeiša su Mindaugu Varža.

Trečiadienio vakarą darbą pradės administracinė komisija, po kurios paaiškės galutinis dalyvių sąrašas. Administracinė komisija dar dirbs ir ketvirtadienį. Po to dalyviai pajudės į greičio ruožus trasų susirašymo procedūrai. Vakarop komandos savo automobilius turės pristatyti techniniams komisarams.

Penktadienį ryte dalyviai taip pat turės laiko greičio ruožams susirašyti. Vėliau, nuo 10.30 val. iki 12.30 val. vyks bandomasis greičio ruožas, o 14 val. bus paskelbtas iškilmingas ralio startas.