Barono Vila

„Barono vila“ – modernus poilsio ir renginių kompleksas, sukurtas mūsų šeimos protėvių žemėje šalia miško ir didelio privataus tvenkinio. Tai unikalus rojaus kampelis tiems, kurie ieško sielos ir kūno poilsio. Tik įžengę į „Barono vilos” pasaulį, pajusite, kaip sustoja laikas ir svarbiausia tampa nuoširdus bendravimas su artimiausiais žmonėmis.

Didžioji vila – 2018 m rekonstruotas skandinaviško stiliaus namas, skirtas apgyvendinti 30 svečių. Joje – 13 dviviečių numerių ir apartamentų su privačiais vonios kambariais, Lounge zona su židiniu, terasa, administracija, 25 vietų svečių salė su židiniu ir virtuve, pirtis, kubilas, kiemelis- pavėsinė.

Trys skandinaviško stiliaus mažosios vilos – galima apgyvendinti po 6-8 žmones, yra 2-3 miegamieji kambariai, du vonios kambariai, svetainė-virtuvė ir terasa.

Namas renginiams, šventėms, konferencijoms iki 80 žmonių, erdvi 200 kv. m. salė, subtilus interjeras, aukštos lubos su kabančiais šiaudiniais sodais, kurie nuo seno vadinami lietuviškų vestuvių simboliu, originalios dailininko sukurtos freskos, jaukus apšvietimas.

Maitinimas: sodybos svečiams restorane pateikiami sotūs švediško stalo pusryčiai. Kitą maitinimą reikia užsakyti iš anksto pagal šefo pasiūlytą meniu. Šviežias, skanus ir šiuolaikiškai pateiktas maistas, gurmaniški elnienos patiekalai ir ant ugnies paruoštas „Barono plovas”.

Aptvaruose auginame tauriuosius elnius ir danielius, Gotlando avis. Kviečiame iš arčiau susipažinti su šiais nuostabiais gyvūnais.

Papildoma informacija

Galerija

Žemėlapis