Ketvirtus metus iš eilės rengiamas ir šiemet ne tik Rokiškio, bet ir Zarasų kraštą aplankysiantis ralis „Samsonas Rally Rokiškis“ jau spėjo užsitarnauti žiūrovų ir dalyvių simpatijas. Šiemet liepos 31-ą – rugpjūčio 1-ą dieną įvyksiančios varžybos bus ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos bei „Baltic Rally Trophy“ etapas.

Laisvėjančios karantino sąlygos su kiekviena diena didina tikimybę Rokiškio ir Zarasų žvyrkeliuose išvysti ne tik Lietuvos ir kaimyninių šalių, bet ir iš toliau atvyksiančius ekipažus. 

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai moka stebinti savo sugebėjimu į Lietuvą pritraukti tarptautines ralio žvaigždes. Ralio vardo partnerio Martyno Samsono iniciatyva čia anksčiau yra startavę tokie lenktynininkai kaip Suomijos ralio elitas Juha Salo ar Teemu Asunmaa, Ispanijos nacionalinės futbolo rinktinės vartininkas Santiago Canizares ar WRC legenda Toni Gardemeister.

Šiemet organizavimo darbus kiek apsunkino paskelbtas karantinas, tačiau laisvėjančios jo sąlygos jau žada lūžį  – apie norą dalyvauti „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose jau pranešė WRC kalibro „Mini“ automobiliu lenktyniaujanti Ukrainos komanda „Eurolamp WRT“, o organizatoriai glaudžiai bendrauja su kitais ekipažais iš Suomijos, Airijos, Vokietijos, Norvegijos, Lenkijos ir kitų šalių.

Neabejotinai karščiausias vasaros ralio renginys „Samsonas Rally Rokiškis“ ir šiemet žada nenuleisti per trejus metus užkeltos kartelės. Tiek sportininkų, tiek žiūrovų lauks laiko patikrinti, jau pamėgti bei atnaujinti greičio ruožai, o jei karantino taisyklės leis – ir solidi koncertinė programa bei kitos pramogos.

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizuoja VšĮ „Automotoprojektai“, įkurta 2005 metais. Įmonės vadovas  Audrius Gimžauskas – automobilių sporto meistras, gerai žinomas kaip daugelio autosporto čempionatų laimėtojas ir prizininkas. Vienuolikos metų organizavimo patirtis „300 Lakes Rally“ ir „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybų rengime užtikrina, kad kiekvienais metais žiūrovai ir dalyviai galėtų pasisemti pačių geriausių įspūdžių, išsivežtų tik geriausias emocijas ir su nekantrumu lauktų kitų metų ralio.

Ralio akimirkos