“Samsonas Rally Rokiškis” – gazuojam į karščiausią ralio fiestą!

Dvejus metus iš eilės vykstantis “Samsonas Rally Rokiškis” tapo gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Tai rodo, ne tik gausėjančios užsienio sportininkų gretos, bet ir žiūrovų skaičius. Pernai vykusiose varžybose dalyvavo lenktynininkai net iš 15 skirtingų šalių, tarp jų puikavosi tokios garsios pavardės kaip – Suomijos legenda, dešimt kartų tos šalies čempionas Juha Salo, Teemu Asunmaa, kuris yra dabartinis Suomijos čempionato lyderis, futbolo rinktinės “Madrid Real”  vartininkas ispanas Santiago Canizares, WRC legenda Toni Gardemeisteris ir kt. Neabejotinai toks žvaigždžių desantas, dvi dienas trukusi ralio fiesta, įspūdingi tramplinai turėjo įtakos ir bene rekordiniam žmonių skaičiui, atvykusiam į šventę, pernai rugpjūčio 3-4 d. Rokiškyje apsilankė per 40 tūkst. žmonių. Beje, „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai  2018 m. ralio nugalėtojams R2 klasėje padovanojo naujutėlaitį „Toyota Yaris“ automobilį, kas be abejonės padidino kovą ir motyvaciją sportininkams.

Neabejotinai karščiausias vasaros renginys “Samsonas Rally Rokiškis” ir 2019 m. rugpjūčio 9-10 d. žada nenuleisti dvejus metus užkeltos kertelės. Tiek sportininkams, tiek žiūrovams, paruošta nemažai naujovių ir staigmenų, juolab, kad Rokiškio miestas 2019-aisiais paskelbtas kaip Lietuvos kultūros sostinė, o su lyg raliu prasidės ir Rokiškio sporto metai.

“Samsonas Rally Rokiškis” organizuoja VŠĮ ,,Automotoprojektai” , įkurta 2005 metais. Įmonės vadovas  Audrius Gimžauskas – automobilių sporto meistras, gerai žinomas kaip daugelio autosporto čempionatų laimėtojas ir prizininkas. Nuo 2010 m. iki 2018 m. VŠĮ ,,Automotoprojektai”   organizavo didelio meistriškumo autosporto renginį ,,300 ežerų ralis” Zarasų rajone, o nuo 2017 m. organizuoja ,,Samsonas Rally Rokiškis”.

Šiais metais taip pat tęsis glaudus bendradarbiavimas su ralio vardo partneriu “Samsonas Motorsport” , kurio partnerystės ryšiai visame pasaulyje suteikia galimybę visiems mėgautis įspūdingais užsienio svečiais.

Ralio akimirkos