„Alantos žirgai”

Kaimo turizmo sodyba „Alantos žirgai“ įsikūrusi tykioje bei žalumos kupinoje vietoje, už 1 km nuo Alantos miestelio. Sodyba įkurta ekologinio ūkio teritorijoje, kuriame auginami žemaitukų veislės žirgai ir poniai bei juodieji Angus veislės galvijai. 

Svečių patogumui veikia belaidis internetas, prie kiekvieno namelio yra grilius su reikmenimis ir malkomis. Taip pat prie kiekvieno namelio yra po privatų kubilą, skirtą tik šio namelio svečiams, terasą, o be to Kalno namelyje dar yra infrasauna, o Tvenkinio viloje – tikra lietuviška pirtis. Sodybos svečiams paruošti ne tik rankšluosčiai ir patalynė, bet ir chalatai, vienkartinės šlepetės, o virtuvėlėse – pilna įranga nuo viryklės ir šaldytuvo iki orkaitės, indaplovės bei kavos aparato.

Sodyboje tyvuliuoja didžiulis tvenkinys, kuriame vasarą galima maudytis ir žvejoti, o žiemą – čiuožinėti ant ledo. Pušyno namelis yra prie atskiro mažojo tvenkinuko, o Upės – prie Vastapos upelės.

Kiekvienas sodybos namelis – su savo charakteriu ir išskirtiniu interjeru, kuriame sumaniai pritaikyti senoviniai baldai, bei šimto metų senumo plytos ar medinės dekoro detalės. Miegamieji visuose nameliuose – atskiri ir privatūs.

Tvenkinio Vila – 4 miegamieji, Kalno namelis – 2 miegamieji, Pušyno namelis dviems – vienas miegamasis, Upės namelis dviems – vienas miegamasis.

Viešnagės metu galėsite pažaisti tinklinį bei išsinuomoti valtį ar irklentes. Vaikai galės pašokinėti ant batuto. 

Už 900 metrų nuo „Alantos žirgų“ telkšo Suojo ežeras, už 3 km yra neoklasikinio stiliaus Alantos dvaras, o už 1 km – baras ir maisto prekių parduotuvė. 

Naujiena – Upės Namelis su dviem miegamaisiais ir pilna virtuve prie vaizdingo Vastapos vingio.

Namelių skaičius – 4

Vietų skaičius – 16

Papildoma informacija

Galerija

Žemėlapis